Movies
Ratings
27
WolsongRated ★ 5.0
Paris Can WaitRated ★ 5.0
Nicholas on HolidayRated ★ 5.0
Like CrazyRated ★ 5.0
Two LoversRated ★ 4.0
Gloomy SundayRated ★ 5.0
MalenaRated ★ 5.0
Magic in the MoonlightRated ★ 4.5
BurntRated ★ 4.0
Back to BurgundyRated ★ 5.0
An Officer and a SpyRated ★ 5.0
Finding NeverlandRated ★ 5.0
ChocolatRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 5.0