Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Asobi AsobaseRated ★ 5.0- 백종원의 레미제라블Rated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 1.0- JeongnyeonRated ★ 2.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
QueenmakerRated ★ 0.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.5