Titles you rated
AtypicalRated ★ 4.5
Birthcare CenterRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
It's NightRated ★ 2.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 2.5