Titles you rated
The King of PigsRated ★ 4.0
Secrets of the WhalesRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5
Mad for Each OtherRated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5- O′PENing(오프닝) 2024 - 수령인Rated ★ 2.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5