Movies
Ratings
160
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 5.0
The LiarRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
FireworksRated ★ 3.0
Voice of SilenceRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
FailanRated ★ 3.0
Kids ReturnRated ★ 3.5
I WishRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Police Story 3: SupercopRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 1.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
SleepRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Our Twisted HeroRated ★ 4.0