Series
Ratings
57
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
HealerRated ★ 2.5
Dong YiRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0