Series
Ratings
12
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0