Series
Ratings
311
The Art of SarahRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 2.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Yu Yu HakushoRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
LIFERated ★ 2.5