Titles you rated
Taxi DriverRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
After YangRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 4.5
The ClosetRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 1.5
My Annoying BrotherRated ★ 1.5
The Last PrincessRated ★ 3.5