Series
Ratings
159
From Season 3Rated ★ 4.5
From Season 2Rated ★ 4.5
From Season 1Rated ★ 4.5
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 4.5
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.5
OzarkRated ★ 4.5
OzarkRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
CassandraRated ★ 3.0
The Day of the JackalRated ★ 4.5
My DemonRated ★ 3.5
King the LandRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Presumed InnocentRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5- VikingsRated ★ 4.0
ReacherRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 3.5