Series
Ratings
61
ChernobylRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0- Phantom SingerRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 2.5
Battlestar Galactica Season 4Rated ★ 4.0
Battlestar Galactica Season 3Rated ★ 4.0
Battlestar Galactica Season 2Rated ★ 4.5
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5