Series
Ratings
18
The Art of SarahRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 2.5
- The FrogRated ★ 2.5
Inspector KooRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 2.0- Love in the Big CityRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 2.0
Reborn RichRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
Final DraftRated ★ 2.5
MaidRated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5