Titles you rated
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0