Movies
Ratings
209
MonsterRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.5
The ApprenticeRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.5