Movies
Ratings
362
NoahRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0