Series
Ratings
186
The Art of SarahRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
KarmaRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 1.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5