Titles you rated
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 2.5
Three DaysRated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.5
History of a SalarymanRated ★ 2.5- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 3.5