Movies
Ratings
164
A Moment of RomanceRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
The PromiseRated ★ 3.0
FargoRated ★ 3.5
Barton FinkRated ★ 3.0
The World of KanakoRated ★ 4.0
Strangers on a TrainRated ★ 3.5
NotoriousRated ★ 4.5
Red DesertRated ★ 3.0
A Short Film About KillingRated ★ 5.0
VertigoRated ★ 4.0
Blow-UpRated ★ 3.5