Series
Ratings
20
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0