Movies
Ratings
301
To Die ForRated ★ 3.5
Pierrot le FouRated ★ 4.0
The SonRated ★ 4.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Vengeance Is MineRated ★ 4.5
Initiation LoveRated ★ 2.5
ElleRated ★ 4.5
Match PointRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 3.5
The World of KanakoRated ★ 3.0
Under the SkinRated ★ 4.0
AmourRated ★ 4.5
After YangRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The HoldoversRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0