Series
Ratings
104
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5
Halo Season 1Rated ★ 2.5
Dragon Ball GTRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Sing AgainRated ★ 3.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0