Movies
Ratings
306
1917Rated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
Abducted in Plain SightRated ★ 3.0
Unfriended: Dark WebRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 1.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Granny Poetry ClubRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.0
SearchingRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5