Movies
Ratings
639
SilencedRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.5
Taxi 2Rated ★ 4.0
The Last Witch HunterRated ★ 2.5
Point BreakRated ★ 3.0
10,000 BCRated ★ 3.5
Rob-B-HoodRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.5- Untouchable LawmenRated ★ 2.0
The Karate KidRated ★ 2.5
The Bank JobRated ★ 3.5
The GreyRated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 3.0
American UltraRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5