Titles you rated
Heart to HeartRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 5.0
BloodRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 5.0
Ugly AlertRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0