Movies
Ratings
25
InceptionRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Riot ClubRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 2.0
FrankRated ★ 0.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0