Titles you rated
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Warm and CozyRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
ScorpionRated ★ 5.0
ScorpionRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0