Titles you rated
YakshaRated ★ 3.0
Golden RainbowRated ★ 2.0
Indomitable Daughters-in-LawRated ★ 2.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 5.0- Sad Love StoryRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Rosy LoversRated ★ 1.5
East of EdenRated ★ 1.5- Merry MaryRated ★ 2.5
- 마지스카 학교 2Rated ★ 3.0
- 마지스카 학교 1Rated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0- Rainbow RomanceRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Be ArrogantRated ★ 2.0
Vampire IdolRated ★ 3.5