Movies
Ratings
400
Betty BlueRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Faces PlacesRated ★ 4.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 5.0
ShortbusRated ★ 3.5