Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 2.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
Wedding PeachRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 4.5
The King of DramasRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 0.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5