Series
Ratings
38
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 3.5
Heartless CityRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.5
Scarlet HeartRated ★ 4.5- OrangeRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 3.0
Love RainRated ★ 2.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5