Movies
Ratings
286
Project Hail MaryRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 1.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 2.0
The FallRated ★ 4.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0