Titles you rated
ZENSHURated ★ 3.0
Buddy DaddiesRated ★ 2.5
UniteUp! -Uni:Birth-Rated ★ 2.0
Momentary LilyRated ★ 2.0
Promise of WizardRated ★ 1.0
Magic Maker: How to Create Magic in Another WorldRated ★ 1.0
Botsurakuyoteino Kizokudakedo, Himadattakara Mahō-o KiwametemitaRated ★ 1.5
Welcome to Japan, Ms. Elf!Rated ★ 1.0
Hazure Skill "Kinomi Master": Skill no Mi (Tabetara Shinu) wo Mugen ni Taberareru You ni Natta Ken ni TsuiteRated ★ 1.0
Sorairo UtilityRated ★ 2.0- Seijo na no ni Kuni wo Oidasareta no de, Houkai Sunzen no Ringoku e KimashitaRated ★ 2.0
Headhunted to Another World: From Salaryman to Big Four!Rated ★ 2.0
I May Be a Guild Receptionist, but I'll Solo Any Boss to Clock Out on TimeRated ★ 2.0
I'm Getting Married to a Girl I Hate in My ClassRated ★ 1.0
The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, Really Love You Season 2Rated ★ 1.0
Beheneko: The Elf-Girl's Cat Is Secretly an S-Ranked Monster!Rated ★ 1.0
I Left My A-Rank Party to Help My Students Reach the Dungeon DepthsRated ★ 1.0
The Daily Life of a Middle-Aged Online Shopper in Another WorldRated ★ 0.5
Possibly the Greatest Alchemist of All TimeRated ★ 1.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 3.0