Movies
Ratings
89
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0