Series
Ratings
73
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
The WhirlwindRated ★ 4.0
A Clean SweepRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.5
The PenthouseRated ★ 2.0
The PenthouseRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
Reborn RichRated ★ 1.0
The Red TeacherRated ★ 4.0
The Devil RiderRated ★ 3.5- OugeoRated ★ 3.0
- The Dramatization Has Already BegunRated ★ 2.5
- Business DistrictRated ★ 3.5
- Forgotten SeasonRated ★ 2.0
- My TeacherRated ★ 4.5
- Swamp Ecology ReportRated ★ 2.0
- Kang Deok Sun’s Love HistoryRated ★ 2.0
- SwampRated ★ 2.0