Movies
Ratings
898
The Good DinosaurRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 2.0
WONDERSRated ★ 4.0
Mood of the DayRated ★ 2.0
The SilencedRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0