Titles you rated
Rick and Morty Season 8Rated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 4.5
Sonny BoyRated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Atlanta Season 4Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
Rick and Morty Season 7Rated ★ 2.5
GlitchRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5