Series
Ratings
11
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.5
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5