Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
A Dance From AfarRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
BANANA FISHRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Given: The One on the Flip-SideRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.5