Movies
Ratings
380
AquamanRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
CanolaRated ★ 4.0
PsychokinesisRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5