Series
Ratings
148
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 5.0
Young Sheldon Season 4Rated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Three meals in IcelandRated ★ 5.0
Wedding PeachRated ★ 4.0- The Knee-Drop GuruRated ★ 5.0
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 5.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 5.0
Slayers Evolution-RRated ★ 5.0- ポケットモンスターRated ★ 4.5
Youth Over FlowersRated ★ 4.5
Slayers RevolutionRated ★ 4.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.5- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 4.0
Magical DoReMi #Rated ★ 4.0
Slayers TryRated ★ 5.0
Slayers NextRated ★ 4.5