Series
Ratings
62
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.0
The ActRated ★ 3.0
Abbott Elementary Season 2Rated ★ 4.5
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Space ForceRated ★ 4.0
Space ForceRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5