Movies
Ratings
182
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Parallel LifeRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
I Am The KingRated ★ 2.0
FluRated ★ 2.0
HeroRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 4.0
DittoRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0