Titles you rated
Too Hot to Handle: SpainRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Encyclopedia of Pitiful CreaturesRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 4.5
Saiko no Kyoshi: Ichinengo, Watashi wa Seito ni ■SaretaRated ★ 3.0
The House of FlowersRated ★ 3.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 5.0
Shinhannin FlagRated ★ 3.0
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 4.0- Alibi BreakerRated ★ 3.5
Heaven's Design TeamRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0