Series
Ratings
19- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
MaidRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
BeckhamRated ★ 4.5
Black KnightRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.5- MonsterRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Mare of EasttownRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The EddyRated ★ 4.5
BodyguardRated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 4.0