Movies
Ratings
378
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
SoulRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5