Titles you rated
Money FlowerRated ★ 4.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
DetentionRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
NARUTORated ★ 4.5
Super Radical Gag FamilyRated ★ 4.5
Ju-On: OriginsRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.5- RNARated ★ 4.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.5
Hikaru no GoRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.5