Movies
Ratings
159
One DayRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 2.5
InsaneRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
MontageRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5