Titles you rated
New HeartRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.5
IRISRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.5
RememberRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0