Series
Ratings
32
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.5
PluribusRated ★ 5.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 2.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 1.5
Rick and MortyRated ★ 2.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0