Titles you rated
American BeautyRated ★ 2.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0